Zapraszamy na drugą edycję międzynarodowych spotkań B2B dla sektora fotowoltaiki, organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki i Ośrodek Enterprise Europe Network. Jak w poprzednim roku, również tym razem udział w Solar Energy Business Mixer odbywa się online i jest bezpłatny.

Ograniczenia związane ze spotkaniami i wydarzeniami branżowymi trwają już niemal rok, i choć widać już na szczęście światełko w tunelu, wciąż podstawową formą kontaktu z innymi pozostają spotkania online. Dlatego Solar Energy Business Mixer to wyjątkowa okazja, by zaktualizować swoją wiedzę o rynku, poszerzyć sieć zawodowych kontaktów i nawiązać nowe relacje biznesowe. Ubiegłoroczna edycja, podczas której odbyło się 119 spotkań online, przyciągnęła uczestników z 23 krajów.

Solar Energy Business Mixer to spotkania online przeznaczone dla przedsiębiorców i organizacji z branży fotowoltaiki – producentów i dostawców paneli, ogniw krzemowych, materiałów i komponentów, firm serwisowych, doradców, firm budowlanych, sprzedawców energii, producentów systemów obsługi i wszystkich działających w sektorze PV.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Ważne terminy:

Rejestracja na spotkania: do 12 lutego

Rezerwacja i potwierdzanie spotkań: do 15 lutego

Spotkania online: 16-17 lutego w godzinach 10:00 – 16:30

Rejestracja na spotkania możliwa jest TUTAJ

Organizatorzy: Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki i Ośrodek Enterprise Europe Network przy Łukasiewicz-IMBiGS