W związku z dużym prawdopodobieństwem obowiązywania istotnych obostrzeń związanych z epidemią COVID-19 w zaplanowanym czerwcowym terminie, II Kongres Energetyki Słonecznej przeniesiony został na 8-9 września 2021 roku.

Chcemy mieć pewność, że nasze spotkanie będziemy mogli zorganizować w bezpiecznych warunkach i jednocześnie w możliwie dużym gronie. Termin wrześniowy oznacza, że zdecydowana większość z nas będzie już zaszczepiona, a ograniczenia związane z organizacją tego typu wydarzeń będą zniesione.

Rejestracja na Kongres wciąż działa – serdecznie zapraszamy do skorzystania ze zniżki 10% z kodem PV_START. Promocja na rejestrację będzie trwać do 10 maja 2021.

Przed nami dwa dni merytorycznych wystąpień ekspertów, przestrzeń targowa oraz bankiet, który będzie wspaniałą okazją, by wspólnie celebrować sukcesy energetyki słonecznej. Po ponad roku licznych wyzwań i mobilizujących doświadczeń, spotkamy się w pięknych wnętrzach i ogrodach hotelu Holiday Inn w Warszawie – Józefowie. Zapraszamy do rejestracji: https://kongrespv.pl/