Zapraszamy do Strefy PV podczas Targów Agro Show, które odbędą się w dniach 23-25 września 2022 r. w Bednarach pod Poznaniem. Branżę PV będą reprezentować: Huawei, Energy5, EC Group, Imefy, Kelfield, Kompania Solarna.

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show to wydarzenie skupiające producentów, przedsiębiorców i rolników. Obecność przedstawicieli sektora energetyki słonecznej pomoże budować relacje i pozytywny wizerunek branży – tak potrzebny, by popularyzować ideę rozwoju w Polsce agrowoltaiki.

Wysokie ceny energii, presja cenowa ze strony konsumentów powodują, że rolnicy szukają sposobów na obniżenie kosztów produkcji. Jedną z możliwości jest agrowoltaika – czyli połączenie produkcji rolnej z wytwarzaniem energii elektrycznej – mówi Ewa Magiera, Prezeska PSF. – Chcemy, wspólnie z organizacjami producentów rolnych, wypracować rozwiązania wspierające rozwój tego typu technologii. Dlatego zapraszamy wszystkich interesariuszy związanych z rolnictwem, produkcją rolną oraz z samorządami gmin wiejskich do współpracy.

Branżę PV będą reprezentować: Energy5, EC Group, Imefy, Kelfield, Kompania Solarna.