Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Szanowni Państwo,

w tym wyjątkowym czasie chcielibyśmy złożyć Państwu życzenia spokoju, zdrowia i radości. Wszystkiego dobrego i wesołych świąt, życzy

Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki

Pozostałe ... z Aktualności

4 czerwca 2024
Kongres PV 2024 już za nami

V edycja Kongresu PV odbyła się w dniach 27-28 maja, jak zwykle w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. W sumie dwa dni  (...)

10 kwietnia 2024
Runergy – jeden z największych producentów nowym Członkiem Wspierającym Polskiego Stowarzyszenia Fotowoltaiki.

Runergy – jeden z największych producentów nowym Członk (...)

Zgodnie z decyzją Zarządu Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki przyjęło firmę Runergy w poczet Członków Wspierających (...)

5 kwietnia 2024
URE o przyłączaniu do sieci i cable poolingu