Miło nam poinformować, że Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki zostało Partnerem Instytucjonalnym European Economic Congress (Europejski Kongres Gospodarczy)

Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki dołącza do debaty. Będziemy rozmawiać wspólnie o rewolucji i zmianach, których wszyscy jesteśmy świadkami. Będziemy podpowiadać rozwiązania, śledzić trendy, inspirować do innowacyjnych działań, oddając głos ekspertom. W agendzie Europejskiego Kongresu Gospodarczego od lat ważne miejsce stanowią kwestie zrównoważonego biznesu, wieloaspektowych działań na rzecz środowiska, energetyka, w tym branża PV.

Szczególnie zapraszamy na sesję 25 kwietnia 13:30-14:30 “Energia i bezpieczeństwo: Fotowoltaika”, w której udział weźmie Irena Gajewska, Wiceprezes Zarządu PSF.

Spotkajmy się 24-26 kwietnia 2023 r. podczas XV Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Nasi Przedstawiciele będą obecni w Międzynarodowym Centrum Kongresowym gotowi na trzy dni rozmów i spotkań. Zachęcamy do uczestnictwa w wydarzeniu i do rejestracji swojego udziału.