Puzle

Korzyści z członkostwa

`

REPREZENTUJEMY GŁOS BRANŻY
#reprezentacja

Udział w pracach Stowarzyszenia to dostęp do wiedzy oraz gwarancja, że Państwa głos będzie uwzględniony w stanowiskach zgłaszanych w toku prac nad zmianami legislacyjnymi.

#monitoringPV
Przekazujemy kompleksowe informacje o planowanych zmianach legislacyjnych; umożliwiamy udział w konsultacjach publicznych w imieniu Stowarzyszenia.
Swoim członkom oferujemy również dostęp do codziennego przeglądu mediów oraz cyklicznego newslettera z podsumowaniem bieżących informacji.

WSPIERAMY ROZWÓJ WIELKOSKALOWYCH PROJEKTÓW FOTOWOLTAICZNYCH
Głównym celem naszego Stowarzyszenia jest stworzenie systemu wsparcia do rozwoju wielkoskalowych projektów fotowoltaicznych. Nasze doświadczenia biznesowe, znajomość otoczenia prawnego oraz status organizacji branżowej pozwolą nam zbudować partnerskie relacje z decydentami, które przełożą się na korzystne rozwiązania regulacyjne, otwierające nowe możliwości rozwoju dla całego sektora fotowoltaiki w Polsce.  

INTEGRUJEMY SEKTOR PV
Dla członków Stowarzyszenia tworzymy wiele okazji do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych relacji biznesowych, wspólnej pracy merytorycznej poprzez m.in. szkolenia, warsztaty i seminaria.

#grupyrobocze
W ramach Stowarzyszenia oferujemy możliwość udziału w grupach roboczych, które powołuje Zarząd. Grupy tematyczne lub celowe prowadzą reprezentanci firm o statusie członka wspierającego. 

#wydarzeniaPSF
Oferujemy szereg płatnych i bezpłatnych wydarzeń. Mamy ambicje stać się największą platformą integrującą podmioty działające na rynku fotowoltaiki. 


Grupa

Newsletter Bądź zawsze na bieżąco

  Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje,
  zostaw nam swój email.

  Email

  Kontakt Masz pytania? napisz lub zadzwoń do nas

  IZABELA LAZAR
  ilazar@stowarzyszeniepv.pl
  +48 503 015 313

  00-120 Warszawa, Złota 59 lok. 632 (bud. LUMEN)
  e-mail: biuro@stowarzyszeniepv.pl

  KRS 0000781325  |  REGON 383070564  |  NIP 9291994664
  nr rach. 17 1950 0001 2006 0093 5666 0003