Energy5 to pionier wśród producentów mocowań do modułów fotowoltaicznych, ceniony za innowacyjne podejście projektowe oraz wyjątkową trwałość i bezpieczeństwo proponowanych rozwiązań. Konstrukcje fotowoltaiczne Energy5 jako jedyne na polskim rynku posiadają Krajową Oceną Techniczną, na podstawie której deklarowane są właściwości użytkowe wyrobów. Co istotne, zakres cech funkcyjno-użytkowych konstrukcji Energy5 jest znacznie szerszy niż wymaga norma PN-EN 1090-1. Energy5 skupia swoje działania na rozwoju i modernizacji mocowań, dostosowując ofertę do wciąż zmieniających się oczekiwań inwestorów.

Firma dysponuje nowoczesnym, w pełni zautomatyzowanym parkiem maszynowym, składającym się z 6-ciu linii renomowanych dostawców. Posiadane aktywa zapewniają Spółce imponujące moce produkcyjne, które wynoszą ponad 1,3 GW konstrukcji fotowoltaicznych.

Oferta firmy to kilkadziesiąt unikalnych systemów wolnostojących, dachowych, elewacyjnych i wiat samochodowych tzw. AUTOBOX. Produkcja systemów wolnostojących oparta jest na stali czarnej, pokrytej innowacyjną powłoką metaliczną Magnelis®, wykazującej właściwości antykorozyjne nawet w agresywnych warunkach środowiskowych do klasy korozyjnej C5. Wykwalifikowana kadra inżynierska, indywidualne podejście projektowe oraz rozbudowane zaplecze badawczo-rozwojowe, pozwoliły Spółce zdobyć przewagę i zaufanie ponad 600 klientów.