GÜLERMAK jest wiodącym międzynarodowym wykonawcą Projektów EPC, znanym ze swojej doskonałej reputacji i profesjonalizmu. Założony w 1958 roku, od tego czasu realizuje globalne projekty infrastruktury cywilnej i budownictwa przemysłowego „pod klucz”.

W GÜLERMAK szeroka gama usług jest dostosowana do unikalnych potrzeb i preferencji klientów, które obejmują m.in. metro, tunele, systemy transportu kolejowego, tramwaje, autostrady, mosty, wiadukty i elektrownie wodne.

Nienaganne doświadczenie firmy GÜLERMAK w zakresie systemów kompleksowych, EPC, metra i kolei sięga końca lat 90-tych, kiedy to GÜLERMAK zyskał reputację najbardziej doświadczonego tureckiego wykonawcy EPC w tej dziedzinie, m.in. dzięki pomyślnej realizacji ponad 30 prestiżowych projektów metra, tramwajów, systemów transportu kolejowego w Polsce, Szwecji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Indiach i Turcji. Tylko w ostatniej dekadzie na całym świecie zrealizował ponad 300 km tuneli, 120 podziemnych stacji metra i 1300 km linii kolejowych/torów KDP przy eksploatacji ponad 45 maszyn TBM.

Oprócz realizacji Projektów EPC, GÜLERMAK jest także liderem branży w produkcji stali w Turcji, posiadając trzy fabryki w Ankarze i Izmirze, które eksportują swoje produkty do 50 różnych krajów.

GÜLERMAK dąży do wspólnego powodzenia razem z klientami i partnerami biznesowymi, przestrzegając swojej kultury korporacyjnej, wypracowanej w ciągu 60 lat historii świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail res@gulermak.com