Helios Strategia to grupa firm partnerskich w której skład wchodzą Helios Strategia Polska Helios Strategia MMT Machines&Mechanisms Trading w Austrii i Helios Strategia LLC na Ukrainie.

Inspirujemy Polskie przedsiębiorstwa i pokazujemy jak wykorzystać czystą energię słoneczną przez cały rok. Jesteśmy Generalnym Wykonawcą przemysłowych farm fotowoltaicznych. Realizujemy profesjonalne projekty budowlane o różnej skali i poziomie zaawansowania.

Naszą firmę tworzy kadra licząca ponad 120 ekspertów, konstruktorów, inżynierów budowlanych i wykonawców. Dzięki zdobytemu przez 11 lat doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe podejście. Wiemy, że każde przedsiębiorstwo jest inne i potrzebuje rozwiązań szytych na miarę. Dlatego szczegółowo badamy potrzeby i dobieramy odpowiednie technologie.

Kultura organizacyjna, którą realizujemy zapewnia transparentność współpracy, zaangażowanie, zaufanie i rzetelność. Naszym głównym produktem i celem jest obniżka kosztów energii, a fotowoltaika jest tylko częścią naszej oferty.

Jesteśmy dumni z każdego realizowanego przez nas projektu, a efekty naszej pracy napędzają nas do dalszego rozwoju. Myślimy i działamy globalnie, dlatego nasze realizacje znajdują się w Polsce, Ukrainie oraz Batagai.

Przy budowie elektrowni słonecznych przestrzegamy strategii “jednego wykonawcy”. Pozwala to zminimalizować ryzyko inwestycji i zagwarantować oczekiwany pomyślny wynik prowadzonych prac.