Bazując na 35-letnim doświadczeniu w technologii elektroenergetycznej, Kehua posiada zróżnicowane rozwiązania i bogate doświadczenie projektowe w dziedzinie fotowoltaiki, magazynowania energii, mikrosieci i zintegrowanych usług energetycznych.

Wraz z partnerami w ponad 100 krajach i regionach, Kehua promuje transformację infrastruktury energetycznej za pomocą technologii sprawiając, że czysta energia staje się siłą napędową świata. Do 2023 roku instalacje fotowoltaiczne Kehua przekroczyły 46 GW, a inwestycje w magazyny energii wyniosły ponad 15,2 GW/8,2 GWh na całym świecie.

W dziedzinie fotowoltaiki dostarczamy kompleksowe rozwiązania obejmujące pełne spektrum zastosowań, które są szeroko wykorzystywane w różnych scenariuszach energetycznych, takich jak elektrownie wielkoskalowe, przemysłowe, komercyjne i mieszkaniowe itp.; w dziedzinie magazynowania energii dostarczamy rozwiązania do magazynowania energii przed licznikiem i za licznikiem. W dziedzinie mikrosieci mamy bogate doświadczenie w zastosowaniach C&I, centrach danych, ładowaniu pojazdów elektrycznych i obszarach pozbawionych zasilania / słabo zasilanych.

Obecnie Kehua zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem wielkości dostaw PCS (S&P Global) i jest dostawcą magazynów energii Tier 1 (BloombergNEF). W przyszłości Kehua będzie nadal niezawodnym ekspertem w dziedzinie fotowoltaiki i ESS, będzie tworzyć czystą energię i angażować się w zapewnienie wszystkim na świecie życia bez emisji dwutlenku węgla.