Mactel Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2006 roku. Jesteśmy jedną z pierwszych firm, która zrealizowała kompleksowo budowę elektrowni fotowoltaicznej na terenie Polski.

Zespół Mactel łączy bogate doświadczenie i kompetencje kilkunastu profesjonalistów z obszaru energetyki, budownictwa, telekomunikacji, zarządzania projektami i logistyki. Nasz sukces wiążemy z sukcesem naszych Klientów, którzy postanowili zainwestować w odnawialne źródła energii ( OZE). Jesteśmy zaangażowani w rozwój, projektowanie i budowę ponad 500 MW projektów fotowoltaicznych i wiatrowych.

Kompleksowo zajmujemy się rozwojem projektów OZE, oceną projektów ich optymalizacją, projektowaniem technicznym i przygotowywaniem inwestycji do RTB. Realizujemy kontrakty EPC, BoP na budowę elektrowni fotowoltaicznych pod klucz dla inwestorów prywatnych, przedsiębiorstw przemysłowych, wielkoskalowych elektrowni fotowoltaicznych oraz instalacji na dachach płaskich. Świadczymy usługi nadzorów inwestorskich oraz usługi Owners Engineering.

Jesteśmy firmą, dla której najważniejsze są relacje z naszymi Klientami. Rozwiązujemy najtrudniejsze techniczne i formalne sprawy jakie się spotyka podczas rozwoju i budowy projektów OZE. Działamy na terenie całego kraju podłączając instalacje OZE u wszystkich Operatorów w naszym kraju. Prowadzimy tez działalność poza granicami Polski, na terytorium Niemiec, Danii oraz Norwegii.