Jiangsu Runergy New Energy Technology Co., Ltd, założona w 2013 roku, jest jedną z najbardziej znanych i innowacyjnych firm fotowoltaicznych na świecie. Runergy nawiązało liczne partnerstwa, w tym współpracę z Fraunhofer-ISE w Niemczech i UNSW w Australii. Dzięki ciągłym niezależnym innowacjom, wydajnej realizacji i skrupulatnemu zarządzaniu procesami, ogniwa fotowoltaiczne Runergy zyskały wysokie uznanie klientów. Według InfoLink Consulting, Runergy przez trzy kolejne lata od 2020 do 2022 znajdowała się w pierwszej trójce pod względem światowych dostawców ogniw fotowoltaicznych. Na koniec 2022 roku globalna zdolność produkcyjna Runergy w zakresie wysokowydajnych ogniw fotowoltaicznych przekroczyła 25GW. Na koniec 2023 roku Runergy pochwalił się globalną zdolnością produkcyjną na poziomie przekraczającym 60 GW dla wysokowydajnych ogniw fotowoltaicznych oraz 21 GW produkcji modułów fotowoltaicznych.

Opierając się na zaletach w dziedzinie ogniw fotowoltaicznych, Runergy dalej rozszerza łańcuch dostaw na kolejne poziomy współpracy z partneramibiznesowymi. Obecnie bazy produkcyjne firmy obejmują: bazę polikrzemu Ningxia, bazę ogniw fotowoltaicznych Yancheng, bazę ogniw fotowoltaicznych o ultra wysokiej wydajności Jianhu, bazę modułów Yancheng Hyperion, bazę produkcyjną ogniw fotowoltaicznych i modułów w Tajlandii oraz bazę ogniw fotowoltaicznych o ultra wysokiej wydajności Yunnan. Dzięki wbudowanej zintegrowanej strategii Runergy spełnia potrzeby klientów na całym świecie.

Dostarczając klientom produkty o niezmiennie wysokiej jakości, Runergy oferuje bardziej przejrzysty i wydajny łańcuch dostaw, co efektywnie wpływa pomimo otoczenie rynkowe oraz stwarza niezawodną i godną zaufania markę.

Jako światowy lider w dziedzinie technologii energii fotowoltaicznej, Runergy znajduje się na liście producentów modułów fotowoltaicznych BloombergNEF Tier 1